Czy lubisz jeździć na wycieczki klasowe?

Piątek, 2014-10-24

Imieniny:

Arety, Marty

Dyskoteka karnawałowa

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » Dyskoteka karnawałowa

22 stycznia odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Ponad dwugodzinny maraton tańca, śmiechu i radości dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Było gwarno i kolorowo, gdyż niektórzy uczniowie  przybyli w ciekawych przebraniach.

Imprezę prowadzili nasz absolwent DJ Olek z tatą. Muzyka, oświetlenie i atmosfera były świetne, tak więc wszyscy bawili się wyśmienicie.

Helena Pawlonka

Helena Pawlonka